• eProwadzenie

  Biura

  ewidencjonowanie stanu prac biura rachunkowego

 • eProwadzenie

  Biura

  zarządzanie zadaniami wraz z ich delegowaniem

 • eProwadzenie

  Biura

  automatyzacja fakturowania usług biura rachunkowego

 • eProwadzenie

  Biura

  rejestracja korespondencji i zdarzeń związanych z obsługą klientów

 • eProwadzenie

  Biura

  strona WWW z informacjami dla klientów biura

 • eProwadzenie

  Biura

  analizowanie ilości prac z podziałem na klientów, księgowych i kadrowych

eProwadzenieBiura.pl przeznaczony jest dla biur rachunkowych lub kancelarii podatkowych, które bez żadnych kosztów i zobowiązań chcą wypróbować u siebie system do usprawnienia organizacji pracy.
Wystarczy, że zarejestrujesz swoją firmę tworząc dla niej konto i... możesz bez zakupu licencji oraz serwera rozpocząć pracę.

Aktualności

Śledź najnowsze informacje o nas na

aktualności

Dostęp dla klienta

Panel Internetowy to strona WWW na której klient może:
 • przeglądać wyniki podatkowe
 • przeglądać wysokości składek ZUS
 • przesyłać i przeglądać dokumenty przesłane do biura lub udostępnione przez księgowego
 • przesyłać dane do listy płac
 • przeglądać listę brakujących dokumentów oraz zaleceń od księgowego lub kadrowego
 • korespondować z biurem
 • przesyłać i przeglądać kwestionariusze osobowe
aktualności

Kontrola stanu prac

Możesz sprawdzić stan zaawansowania prac nad dokumentami w danym miesiącu poprzez płachtę stanu prac. Narzędzie to pozwala na zbiorczy przegląd najważniejszych informacji takich jak: data dostarczenia dokumentów, kwoty podatków i składek, ilość dokumentów przetworzonych przez księgowego, ilość pracowników przetworzonych przez kadrowego oraz ilości zrealizowanych czynności dodatkowych.
aktualności

Teczki podatkowe

Teczka podatkowa to podstawowy element pracy księgowego w programie. Teczka powstaje w chwili dostarczenia dokumentów za dany miesiąc. Teczka zawiera listę zadań do wykonania dla pracownika wraz z możliwością zanotowania dodatkowych poleceń klienta, brakujących dokumentów oraz zaleceń. Zawiera ona również informacje o przygotowanych deklaracjach oraz wyniki podatkowe na podstawie których generowane automatycznie są wiadomości e-mail lub SMS do klienta. Po zakończeniu prac teczka zostaje zamknięta.

O PROGRAMIE

Najważniejsze informacje

Zobacz prezentację i opinie

Zobacz jak łatwo można prowadzić biuro rachunkowe za pomocą naszego systemu...


Zapoznaj się z opiniami naszych klientów...

Najważniejsze funkcje

 • ewidencjonowanie stanu prac biura rachunkowego w tym przyjęcia i wydania dokumentów źródłowych klienta oraz danych do listy płac
 • możliwość zarządzaniami zadaniami i ich delegowania dla księgowych, kadrowych i personelu sekretariatu
 • ewidencja brakujących dokumentów oraz zaleceń dla klienta
 • nadzorowanie tworzenia i wysyłki deklaracji podatkowych
 • automatyzację informowania klientów o podatkach i zobowiązaniach do ZUS
 • automatyzację fakturowania usług biura rachunkowego z uwzględnieniem rozliczeń ryczałtowych, za dokument lub pracownika
 • rejestrację korespondencji i zdarzeń związanych z obsługą klientów
 • ewidencja oraz automatyczne fakturowanie czynności dodatkowych
 • strona WWW (tzw. Panel Internetowy) z informacjami dla klientów biura
 • analizowanie ilości prac z podziałem na klientów, księgowych i kadrowych
 • wyciąganie wniosków podnoszących rentowność biura

Dlaczego warto

Wykorzystaj eProwadzenieBiura.pl do usprawnienia organizacji Twojego biura rachunkowego lub kancelarii podatkowej. Możesz rozpocząć wdrożenie takiego systemu i później wykorzystać gotową konfigurację przy przejściu do systemu stacjonarnego.

Organizacja pracy Twojego biura może być perfekcyjna. Dzięki temu tymi samymi siłami można obsługiwać więcej klientów. System zapewnia większe bezpieczeństwo pracy dzięki dokumentowaniu wszelkich informacji płynących do i od klientów oraz pomiędzy pracownikami. Zautomatyzowanie fakturowania i uwzględnienie tzw. „czynności dodatkowych”, czyli wszystkiego co jest realizowane dla klienta poza standardową obsługa podatkową i kadrową, pozwala na zwiększenie przychodu biura. Dzięki Panelowi Internetowemu wzrasta zadowolenie klientów ze sposobu obsługi i kompleksowości podawanych informacji. Jednocześnie biuro może zaoszczędzić ponad 30% telefonów z zapytaniami.

Możliwość dokonywania wszechstronnych analiz danych pracy kancelarii umożliwia doradcom podatkowym podejmowanie właściwych decyzji menadżerskich związanych z optymalizacją kosztów i podniesieniem rentowności działania.

JAK TO DZIAŁA

TenvirkMK

eProwadzenieBiura.pl działa jako chmura obliczeniowa (ang. cloud computing). Program łączy się przez Internet z serwerem eProwadzenieBiura.pl. Bazy danych i chmura umieszczone są na serwerach TENVIRK Sp. z o.o. Dzięki temu nie ma potrzeby zakupu licencji i serwera, aby rozpocząć serwisowanie.

eProwadzenieBiura.pl powstało na podstawie aplikacji TenvirkMK organizacja kancelarii podatkowych, z której wybraliśmy funkcje najczęściej wykorzystywane przez naszych klientów. TenvirkMK organizacja kancelarii podatkowych jest uznanym - dużym system do zarządzania przedsiębiorstwem.

Serwis przeznaczony jest do komercyjnego użytku dla firm.
Dostęp oraz praca z serwisem jest bezpłatna!
Wykonywanie niektórych operacji w serwisie rozliczane jest za pomocą punktów. Na start otrzymujesz na swoje konto aż 400 punktów co pozwoli zarejestrować bezpłatnie mnóstwo zgłoszeń i zleceń serwisowych!
Każde zalogowanie do serwisu zwiększa bezpłatnie stan konta punktowego o 1 punkt!
Kolejne punkty można także zakupić w systemie PRE-PAID. Koszt punktu to tylko 20 groszy!
Można również przejść na system ABONAMENTOWY. Abonamenty już od 39 zł miesięcznie.

Zobacz dalsze informacje o sposobach rozliczania serwisu...Z systemu TenvirkMK do organizacji kancelarii podatkowej skorzystali między innymi:Copyright by TENVIRK Sp. z o.o. © 2002-2018
Ta strona używa ciasteczek (cookies), do zbierania statystyk odwiedzin oraz do utrzymywania sesji aplikacji internetowych. Dowiedz się więcejPrzyjmuję do wiadomości