partnerzy

Sieć partnerów TENVIRK tworzą doświadczone firmy informatyczne i konsultingowe zajmujące się wdrożeniami oprogramowania. Partnerzy są bliżej siedziby klienta i znają dobrze jego potrzeby. Partnerzy są szkoleni przez TENVIRK w celu zaoferowania jak najwyższego poziomu usług związanych z wdrażaniem oprogramowania TENVIRK.

Partner autoryzowany prowadzi sprzedaż systemów TenvirkMK/ERP. Może także samodzielnie sublicencjonować, wdrażać i rozbudowywać system TenvirkMK/ERP. Partner autoryzowany dystrybuje "eSerwisy" czyli systemy w chmurze produkowane przez TENVIRK na przykład system eSerwisowanie.pl.

Lista partnerów autoryzowanych w pełnym zakresie:Partner może oferować system TenvirkMK/ERP swoim klientom.

Wybrani partnerzy handlowi:


Partner autoryzowany w zakresie dystrybucji eSerwisów jest uprawniony do dystrybucji systemów w chmurze produkowane przez TENVIRK na przykład systemu eOfertowanie.pl.

Lista partnerów autoryzowanych w zakresie dystrybucji "eSerwisów".Panel dla partnerów:

Partnerów TENVIRK prosimy o przejście do panelu internetowego partnerów gdzie można dokonać rezerwacji handlowych i śledzić korzyści ze współpracy partnerskiej.

Nawiązanie współpracy partnerskiej:

Jeśli reprezentujesz firmę informatyczną lub konsultingiową zajmującą się wdrożeniami systemów informatycznych do zarządzania to pomyśl o współpracy z TENVIRK. Umożliwiamy współpracę z nami na trzech poziomach:

  • partner handlowy
  • partner autoryzowany w zakresie dystrybucji eSerwisów
  • partner autoryzowany

Zobacz ulotkę o możliwości współpracy partnerskiej i korzyściach...

zobacz

Zobacz informacje o platformie
XTEN do budowy aplikacji
biznesowych

zobacz

Współpraca partnerska z TENVIRK jest bardzo dobrą propozycją biznesową ponieważ daje możliwość zaoferowania swoim klientom nowoczesnego systemu informatycznego. Dzięki mechanizmowi rebrandowanych stron internetowych takich jak ta www.partner.vxten.com, partner bez żadnego wysiłku otrzymuje kompletne materiały marketingowe ze swoim logo oraz mechanizmem rejestracji klientów. Partner ma możliwość korzystania z panelu internetowego do rejestracji klientów i śledzenia korzyści. Dzięki współpracy z TENVIRK partner otrzymuje bezpłatnie zautomatyzowane narzędzia do generowania nowych kontaktów handlowych i pozyskiwania nowych klientów.
TenvirkMK/ERP jest wyjątkowo łatwy w integracji z innymi systemami informatycznymi oraz zbudowany przy użyciu bardzo nowoczesnych technologii.

Specjalna wersja systemu dla partnerów:

Jako partner skorzystaj z możliwości zainstalowania systemu TenvirkMK serwis na własne potrzeby w wersji do obsługi firmy IT prowadzącej serwis. Możesz liczyć na szkolenia i pomoc marketingową.

TENVIRK Sp. z o.o. © 2002-2012