• TenvirkCM

  zarządzanie szkołą językową lub firmą szkoleniową

Kliknij jeśli chcesz umówić się na prezentację i kupić program dla Twojej firmy

O PROGRAMIE

Czy organizacja Twojej szkoły językowej lub firmy szkoleniowej jest optymalna?Rozwiązaniem problemów z organizacją szkoły językowej lub firmy szkoleniowej prowadzacej dowolne kursy jest:

TenvirkCM

zarządzanie szkołą językową lub firmą szkoleniową

Szukasz programu do obsługi szkoły językowej lub firmy szkoleniowej prowadzącej kursy?
Koniecznie sprawdź nasz program!
W super cenie, nowoczesny, łatwy w obsłudze, zawiera sekretariat internetowy. Wdrożony w kilkuset szkołach.
Czy wiesz że... zapis słuchacza do szkoły trwa w naszym systemie tylko kilkanaście sekund! Jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy skutecznie działający sekretariat internetowy pozwalający na dostęp przez Internet do swoich danych dla słuchaczy, lektorów/nauczycieli lub koordynatorów kursów prowadzonych w firmach.

Program TenvirkCM może zostać zainstalowany na zwykłym komputerze z Windows 7/8/10/11, na serwerze - komputerze z Windows 2012/2016/2019/2022 lub w chmurze bez konieczności zakupu serwera.

System zarządzania dedykowany dla nowoczesnej szkoły językowej lub firmy szkoleniowej prowadzącej kursy. Obsługa kursów, grup, słuchaczy, lektorów/nauczycieli. Planowanie zajęć. Rozliczanie płatności.

Cennik

Cennik licencji i usług dla programu TenvirkCM

Opis licencji, usługi lub sprzętu Cena netto licencji bezterminowej Cena netto rocznej licencji czasowej Cena netto miesięcznej licencji czasowej
Model licencjonowania za użytkownika/stanowisko/oddział
1. Licencja na pierwsze stanowisko i użytkownika na oprogramowanie TenvirkCM w wersji PREMIUM dla jednej lokalizacji (oddziału szkoły). 1299,00 zł 537,86 zł/rok 53,80 zł/mc
2. Licencja na kolejnego użytkownika dla oprogramowania TenvirkCM 194,50 zł 80,39 zł/rok 8,04 zł/mc
3. Licencja na kolejne stanowisko* (komputer) dla oprogramowania TenvirkCM 194,50 zł 80,39 zł/rok 8,04 zł/mc
4. Licencja na kolejną lokalizację* (oddział szkoły) dla oprogramowania TenvirkCM 390,00 zł 161,46 zł/rok 16,14 zł/mc
5. Licencja na lokalizację (oddział szkoły) dla modułu SEKRETARIATU INTERNETOWEGO* do obsługi słuchaczy, lektorów i firm - dla oprogramowania TenvirkCM 1 575,00 zł 652,05 zł 65,21 zł
Model licencjonowania za słuchacza szkoły (przypisanego do aktywnej grupy)
Minimalna ilość słuchaczy: 20
6. Licencja za słuchacza (zapisanego do aktywnej grupy) dla oprogramowania TenvirkCM. 1,80 zł
/mc/słuchacz
7. Licencja za słuchacza (zapisanego do aktywnej grupy) dla modułu SEKRETARIATU INTERNETOWEGO* do obsługi słuchaczy, lektorów i firm - dla oprogramowania TenvirkCM 0,45 zł
/mc/słuchacz
Dodatkowe moduły do wyboru
8. Moduł "Analiz danych i wykresy"
Moduł pozwala na budowanie dynamicznych analiz danych z wykresami i zapisywanie ustawień tych analiz do ponownego wykorzystania, zestaw analiz podzielony jest na kategorie dotyczące statystyk, płatności (w tym kosztów), zajęć, przydziałów itd.
390,00 zł 161,46 zł/rok 16,14 zł/mc
9. Moduł "Mailingu"
Moduł pozwala na generowanie wysyłek e-mailowych do słuchaczy/lektorów/firm, mailingi mogą być zarówno statyczne (stała treść do wszystkich) jak i dynamiczne (treść zależna od sytuacji odbiorcy do którego trafia wiadomość), opcja definiowania grup odbiorców z uwagi na różne warunki, również opcja odbioru e-maili.
390,00 zł 161,46 zł/rok 16,14 zł/mc
10. Moduł "SMS"
Moduł pozwala na przygotowanie wysyłki SMS (podobnie jak w przypadku e-maili, o statycznej lub dynamicznej treści), opcja definiowania grup odbiorców z uwagi na różne warunki, opcja odbioru SMS-ów.
390,00 zł 161,46 zł/rok 16,14 zł/mc
11. Moduł "Projektowania zaawansowanych raportów"
Moduł pozwala na definiowanie własnych układów graficznych wydruków na bazie istniejących w systemie raportów. Wykorzystywany do przygotowywania druków Świadectw, Certyfikatów, Zaświadczeń, Dzienników, List obecności, Zeznań podatkowych i innych druków, gdzie zależy nam na specyficznym układzie danych z raportu.
390,00 zł 161,46 zł/rok 16,14 zł/mc
12. Moduł "Centralnej bazy dokumentów ze skanowaniem"
Moduł wykorzystywany zarówno w programie TenvirkCM jak i w Sekretariacie Internetowym. W programie służy do przechowywania elektronicznych wersji różnych dokumentów przy dowolnym podmiocie (słuchacz/lektor/firma), natomiast w Sekretariacie Internetowym wykorzystywany do publikowania dowolnych materiałów dydaktycznych (w postaci plików audio/video/pdf/grafika/dokumenty itp.) dla lektorów i słuchaczy.
390,00 zł 161,46 zł/rok 16,14 zł/mc
13. Moduł "Callana"
Moduł wprowadza kilka dodatkowych funkcji umożliwiających obsługę kursów na których nauka odbywa się metodą Callana, między innymi nadzór nad paragrafami książki, pływanie grup na poziomach, rozliczenia godzinowe i zniżki z uwzględnieniem urlopów słuchaczy.
390,00 zł 161,46 zł/rok 16,14 zł/mc
14. Moduł "Rozszerzenia Sekretariatu Internetowego w języku angielskim"
Moduł do zakupienia tylko z modułem Sekretariatu Internetowego. Daje możliwość poruszania się po angielskiej wersji Sekretariatu - opcja przydatna dla Native Speaker's.
390,00 zł 161,46 zł/rok 16,14 zł/mc
Ceny usług
15. Zdalna*** instalacja i szkolenie (do 4 godzin) z oprogramowania TenvirkCM 990,00 zł
16. Zdalna*** instalacja i szkolenie (do 4 godzin) z modułu SEKRETARIATU INTERNETOWEGO 990,00 złInformacje o cenach i opcjach instalacji programu TenvirkCM

1. Rozwiązanie jednostanowiskowe na zwykłym komputerze
Komputer (stacjonarny lub notebook) z Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 / 11
Dane programu umieszczone są na tym komputerze
Należy zakupić komputer we własnym zakresie lub użyć już posiadany
2. Rozwiązanie w chmurze bez konieczności zakupu serwera
Rozwiązanie w chmurze dla TenvirkCM w instalacjach jednostanowiskowych, wielostanowiskowych i/lub udostępniających sekretariat internetowy
Dane programu umieszczone są w zewnętrznym Data Center

Cena netto
Dedykowany serwer i baza danych w chmurze dla szkoły o parametrach: 2 rdzenie, RAM 4GB, 80GB SSD przestrzeni na dane i system z zainstalowanym gotowym do pracy programem TenvirkCM 107,00 zł/mc
3. Rozwiązanie do instalacji na miejscu w szkole z dostępem zdalnym (w chmurze prywatnej)
Serwery* dla programu TenvirkCM w instalacjach wielostanowiskowych i/lub udostępniających sekretariat internetowy
Dane programu umieszczone są na miejscu w szkole na serwerze

Zapytaj o cenęSzczegółowe warunki zakupu

Przy zakupie licencji na oprogramowanie TenvirkCM udzielana jest:

Opłata za dalsze aktualizacje programu dla licencji bezterminowych na 12 miesięcy wynosi 20% wartości nabytych licencji na oprogramowanie TenvirkCM.

Istnieje możliwość prowadzenia stałego serwisu eksploatacyjnego dla oprogramowania TenvirkCM. W ramach stałego serwisu eksploatacyjnego prowadzona jest między innymi:

Stały serwis eksploatacyjny jest opcjonalny dla oprogramowania TenvirkCM i dostępny w pakietach za: 149zł/mc, 290zł/mc lub 490zł/mc.

W przypadku braku stałego serwisu eksploatacyjnego obowiązuje następujący cennik usług serwisowych dla oprogramowania TenvirkCM: * Dla instalacji wielostanowiskowych lub z sekretariatem internetowym wymagany jest umiesczenie programu w chmurze lub serwer z Windows 2012/2016/2019/2022 Server. Serwer można zorganizować we własnym zakresie lub zakupić w TENVIRK. Serwery w promocji dostępne są do wyczerpania zapasów magazynowych TENVIRK. Serwer można zakupić wyłącznie przy zakupie licencji na oprogramowanie TenvirkCM.
** Certyfikaty dostępne są w obniżonych cenach lub bezpłatnie w pakietach serwisowych. Certyfikaty zabezpieczają dodatkowo instalację przy pracy online w Internecie. Certyfikaty są opcjonalne i praca bez nich jest możliwa. Szczegóły techniczne działania certyfikatu w systemie TenvirkCM można wyjaśnić z konsultantem TENVIRK. Dokumentacja do zabezpieczeń certyfikatami znajduje się na stronach producenta systemu operacyjnego serwera.
*** Instalacja i szkolenie prowadzone są zdalnie za pomocą oprogramowania TeamViewer i SKYPE.
**** W przypadku realizacji dodatkowych usług przeniesiena danych z innych systemów to przeniesienie danych możliwe jest z niepowiązanych tablic płaskich i uzależnione od możliwości technicznych TENVIRK.

Podane na tej stronie ceny dotyczą nowych instalacji i są cenami netto,
do których należy doliczyć podatek VAT 23%. Podane informacje i ceny mają charakter informacyjny i mogąc ulec zmianie bez uprzedzenia oraz nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Prosimy o skontaktowanie się z TENVIRK Sp. z o.o. w celu uzyskania ostatecznej oferty.


Funkcje programu TenvirkCM

Zobacz nowy film prezentujący działanie programu TenvirkCM do obsługi szkoły językowej oraz firmy szkoleniowej
Zapraszamy do zapoznania się z przeglądem funkcji programu TenvirkCM

Firmy szkoleniowe - zastosowanie programu TenvirkCM


Lista ważniejszych funkcji programu TenvirkCM


Sekretariat internetowy programu TenvirkCM
Program TenvirkCM wyposażony jest w nowoczesny i intuicyjny interfejs użytkownika (z wbudowaną możliwością pracy zdalnej). Ułatwia on pracę każdej szkoły dzięki szybkiemu dostępowi do informacji oraz funkcji. Interfejs może być obsługiwany z klawiatury. Program rozpoczyna pracę od okna z najważniejszymi informacjami o stanie pracy szkoły oraz bieżącymi wiadomościami. Kliknięcie na brązowy kafelek powoduje przejście do poszczególnych funkcji takich jak obsługa słuchaczy czy szczegółowych informacji na przykład o liście dłużników. W lewej strony dostępne są szybkie statystyki zapisów w poszczególnych oddziałach. W prawej części okna dostępne są informacje o oddziale oraz okresie nauczania (semestr, rok szkolny). Dostępny jest również nawigator na który można przeciągnąć słuchaczy, grup lub lektorów/nauczycieli z którymi najczęściej pracujemy.

W głównym oknie programu, dostępnym zaraz po jego uruchomieniu, można znaleźć takie informacje jak:

 • osobach zalegających z płatnościami,
 • nie zapłaconych fakturach i rachunkach,
 • słuchaczach z przeterminowanymi rezerwacjami do grup,
 • słuchaczach oczekujących na miejsce w grupie,
 • nie zwróconych pozycjach z biblioteki,
 • nowych słuchaczach zarejestrowanych przez sekretariat internetowy,
 • słuchaczach z nie ustalonym systemem wpłat,
 • informacje o stanie zapisów w szkole.


services

Kolejka w sekretariacie przy wpłatach i zapisach do grup

TenvirkCM potrzebuje kilka sekund, aby przyjąć wpłatę za kurs i wystawić dowód wpłaty, rachunek lub fakturę VAT. Wszystkie te czynności wykonuje się przy pomocy klawiatury. Program pozwala na szybkie wpisanie słuchaczy do grupy lekcyjnej, pilnując jednocześnie, aby ustalony limit osobowy grupy nie został przekroczony. Podczas zapisywania dostępne są informacje o planach zajęć i cennikach. Możliwa jest również rezerwacja miejsca w grupie, a program sam kontroluje terminy rezerwacji.

Program pozwala na wydrukowanie dla słuchacza tzw. karty słuchacza zawierającej wszystkie niezbędne informacje dotyczące nauki (plan zajęć, grupa, lektor), planu płatności i sposobu płatności. Możliwe jest również skonfigurowanie wydruku umowy ze słuchaczem

Unikalną możliwością programu jest prowadzenie elektronicznych dzienników lekcyjnych dla słuchaczy. Dzienniki te pozwalają na rejestrację obecności , ocen, tematów zajęć i innych parametrów.

Kolejnym ważnym ułatwieniem w obsłudze słuchacza jest możliwość korzystania z kart z kodem magnetycznym lub kreskowym do wyszukiwania słuchacza oraz obsługi biblioteki.

services

Śledzenie stanu zapisów w szkole

Program umożliwia bieżące śledzenie stanu zapisów w szkole:

 • całościowo dla szkoły,
 • dla poszczególnych oddziałów,
 • dla poszczególnych kursów (poziomów),
 • w pojedynczych grupach,
 • wg szkół, z których zapisują się słuchacze

Dzięki dokładnej statystyce zawsze wiadomo ile jest słuchaczy i jak przebiegają zapisy. Można również porównać te dane z poprzednimi okresami.

Program może pracować w układzie semestrów lub lat szkolnych a wszystkie dane pamiętane są w jednej bazie danych bez koniczności przełączania. Dzięki temu mamy zawsze dostęp do aktualnych i poprzednich danych a w szczególności do historii nauki dla poszczególnych słuchaczy.

services

Skomplikowane systemy płatności ratalnych - wygodne dla słuchaczy, ale trudne do ewidencjonowania

TenvirkCM to nie tylko proste wpłaty jednorazowe za kurs, ale także możliwość przyjmowania wpłat w systemie ratalnym - dowolnie projektowanym. Płatności mogą być również indywidualnie negocjowane, przyjmowane w zależności od liczby zrealizowanych godzin lub z uwzględnieniem dowolnych odliczeń.
Jaki będzie przychód z wszystkich grup lub z poszczególnych ich rodzajów?
Program może w każdej chwili odpowiedzieć na to pytanie, dzięki zgromadzonym danym.

Program obsługuje płatności gotówkowe, przelewowe oraz wpłacane kartami płatniczymi.

W wersji PREMIUM program pozwala na automatyczne rejestracje wpłat na indywidualne konta słuchaczy na podstawie informacji z systemów bankowych (MULTICASH). Możliwe jest także masowe wystawianie faktur / rachunków.
services

Osoby lub firmy nie płacące w terminie za naukę

3 sekundy! Tyle czasu zajmuje pokazanie listy wszystkich dłużników - osób i firm, które nie zapłaciły w terminie. Program podaje również kwoty zaległości a wszystkie informacje mogą być wydrukowane i rozdane lektorom przed zajęciami, aby mogli przypomnieć słuchaczom o wpłatach. Wyszukanie dłużników to nie wszystko. Możliwe jest również przygotowanie korespondencji seryjnej z wezwaniami do zapłaty

services

Szkoła to nie tylko różnego rodzaju kursy i kierunki, ale także pomoce naukowe, egzaminy i inne usługi

Książki, podręczniki, ćwiczenia, kasety, płyty, które można sprzedawać, wypożyczać (prowadzenie biblioteki) lub rozdawać bezpłatnie. Panowanie nad tym wymaga sprawnego programu, jakim jest TenvirkCM. W każdej chwili możemy się dowiedzieć, co student wypożyczył lub zakupił. Również dostępne są informacje o stanach magazynu.
Program przygotuje listy osób, które nie oddały książek w terminie.

Program wyposażony jest w możliwość prowadzenia pełnej gospodarki magazynowej. TenvirkCM pozwala na definiowanie wielu magazynów, metody rozliczeń (np. FIFO) oraz wystawiania standardowych dokumentów magazynowych takich jak PZ, WZ, RW, ZW, ZZ, MM itp.

services

Kursy nie tylko dla studentów, ale również dla firm

Kursy prowadzone dla firm mają nieco innych charakter organizacyjny niż kursy prowadzone w grupach na terenie szkoły. TenvirkCM nadzoruje wykonanie umowy z firmą - klientem. Od etapu zapytania ofertowego aż po prowadzenie wielu kursów w ramach przyjętej umowy. Rozliczanie ilości godzin oraz przygotowanie faktur to podstawowe zadania, które wykonuje TenvirkCM. Bardzo pomocny może być moduł obiegu dokumentów z rejestrowaniem wszystkich pism i dokumentów w postaci plików i skanów związanych z obsługą firmy.
services

Wiele grup, nauczycieli i sal - jak zaplanować zajęcia?

Dzięki kalendarzowi jest możliwe równoległe nadzorowanie pracy kilkudziesięciu nauczycieli. Kalendarz pozwala w danym miesicu na sprawdzenie i ustawienie zajęć: nauczyciela, grupy, sali i całej firmy. Dzięki temu na bieżąco można rozwiązywać konflikty i sprawnie rejestrować przebieg zajęć. Program zajmuje się również takimi zagadnieniami jak plany zajęć, zastępstwa, zmiany nauczycieli prowadzących zajęcia i ewidencja zrealizowanych godzin w grupie oraz naliczanie godzin zrealizowanych dla grupy i nauczyciela.

Kolejną ciekawą opcją jest możliwość prowadzenia dzienników lekcyjnych dla grup i słuchaczy. Dzięki temu możliwe jest stałe monitorowanie obecnoci na zajęciach.

services

Nauczyciele, lektorzy, wykładowcy - kto, kiedy, ile godzin, zastępstwa, zmiany zajęć - jak sprawnie policzyć to wszystko i przygotować wypłaty?

Jeśli nauczyciele rozliczani są według ilości zrealizowanych godzin, to TenvirkCM posiada doskonałe narzędzie służące do tego celu. Arkusz kont godzin umożliwia automatyczną ewidencje godzin przepracowanych w danej grupie zarejestrowanych w dziennikach lekcyjnych. Teraz przygotowanie wypłaty to kliknięcie na jeden przycisk. System sam wyliczy wypłatę, uwzględniając różne stawki za godzinę oraz rodzaj zatrudnienia.

services

Potrzeba stałego kontaktu z setkami studentów a tylko jeden sekretariat

Aktywny kontakt ze studentami i firmami, w których prowadzone są kursy, to podstawowe zadanie sekretariatu szkoły. Rozwiązaniem jest możliwość uruchomienia sekretariatu szkoły w Internecie (tylko w wersji PREMIUM programu). Dzięki niemu można w łatwy sposób prowadzić zapisy do szkoły - potencjalni słuchacze rozwiązują test kwalifikacyjny na stronie internetowej. Słuchacze już zapisani oraz lektorzy uzyskają pełne informacje o planie zajęć oraz płatnościach i narzędzia wspierające naukę (np. testy językowe) - a wszystko to jest dostępne przez Internet.

Sekretariat internetowy uzupełniony jest także o narzędzia e-learningowe niektóre spcjalnie stworzone dla szkół językowych. Do narzędzi tych należą:

 • przygotowanie i prowadzenie testów,
 • zarządzanie multimedialnymi materiałami edukacyjnymi,
 • dla poszczególnych kursów (poziomów),
 • nauka słówek za pomocą SŁÓWKOMATU,
services

Prowadzenie księgowości - setki lub tysiące operacji a potem przelewy, ZUS i PIT-y

TenvirkCM może być połączony z programami księgowymi (tylko w wersji PREMIUM programu) oraz Płatnikiem ZUS. TenvirkCM eksportuje dane do programów tworzących przelewy lub do systemów bankowych wysyłających przelewy. Szkoła otrzymuje pełną kontrolę w każdej chwili nad całością finansów firmy. Dzięki mechanizmowi rejestracji kosztów w TenvirkCM uzyskujemy odpowiedź między innymi na pytanie: "Jakie były koszty utrzymania oddziału w porównaniu z rokiem ubiegłym lub innymi oddziałami?"
Odpowiedź ta może być pokazana w formie czytelnych, kolorowych, trójwymiarowych wykresów.
Dane z programu TenvirkCM moga być drukowane w postaci raportów i przekazywane do biura rachunkowego obsługującego szkołę.

W dużych szkołach TenvirkCM może być indywidualnie integrowany z systemami FK.

Dzięki pełnej integracji z systemami finansowo księgowymi TenvirkCM tworzy system całkowitego, automatycznego rozliczania działalności szkoły (od strony przychodowej). Dzięki temu praca osób odpowiedzialnych za finase sprowadza się tylko do bieżącej kontroli.

services

Marketing i ocenę pracy lektorów

Program TenvirkCM dysponuje potężnym narzędziem do analizy i prezentacji danych zgromadzonych w czasie pracy systemu w szkole. Jest to dodatkowy MODUŁ ANALIZ. Można traktować swoje dane jak "kopalnię wiedzy", która dostarczy odpowiedzi między innymi na następujące pytania:

 • "Jaka jest skuteczność stosowanej reklamy w poszczególnych miastach w porównaniu do roku ubiegłego?"
 • "Jaka jest liczba osób w grupach dla poszczególnych lektorów, czy i dlaczego osoby wypisują się z grupy, czy wypisują się z winy nauczyciela?"
 • "Jak kształtuje się liczebnoć osb dla danego rodzaju grup w porównaniu z rokiem ubiegłym?"
 • "Jakie obroty z poszczególnymi firmami - klientami zanotowano w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy?"
Takich pytań można wymyśli dowoln ilość, a TenvirklCM pozwoli na uzyskanie szybkiej odpowiedzi i to dla wszystkich oddziałów. Wynik ten zostanie zaprezentowany w postaci trójwymiarowych, przejrzystych wykresów lub w postaci tabel. Dzięki analizom danych planowanie marketingu, kosztów oraz prognozowanie wpływów jest niezwykle łatwe i nie wymaga posiadania specjalistycznej wiedzy na ten temat. Możliwa staje się również rzetelna ocena pracy lektorów z uwzględnieniem wyników testów oraz ankiet wśród słuchaczy. Ocena taka umożliwi na przykład powiązanie wyników pracy z zarobkami nauczycieli.
services

TenvirkCM najlepszym systemem dla wymagających szkół

TenvirkCM jest systemem niezwykle nowoczesnym. Warto przejść na nasz program, ponieważ:

 • Łączy jednym, spójnym systemem wszystkie oddziały firmy z zastosowaniem najnowszych technologii internetowych
 • Umożliwia pracę zdalną z dowolnego miejsca
 • Ma wersję stacjonarną (w modelu chmury prywatnej) jak i w chmurze
 • Organizuje pracę firmy, dając dokładnie taką funkcjonalność, jakiej potrzebują szkoły i uczelnie.
 • Wyszukuje i prezentuje najbardziej interesujące dane oraz przedstawia je w formie tabel i wykresów.
 • Drukuje na drukarkach igłowych, atramentowych i laserowych dowolne raporty i dokumenty finansowe
 • Wyróżnia się swoją szatą graficzną zintegrowaną z Państwa stroną internetową.
 • Cena programu przystosowana jest do możliwości finansowych szkół.
Program dostępny jest w jednej bogato wyposażonej wersji PREMIUM. Dodatkowo do programu można zamówić moduł
SEKRETARIATU INTERNETOWEGO (opisany dalej).
services

Łatwość wdrożenia oraz obsługi i najniższe koszty całkowite

Program jest łatwy w obsłudze a wdrożenie TenvirkCM także jest proste. Wersję jednostanowiskową użytkownik może zainstalować samodzielnie. W takim przypadku konfiguracja programu i szkolenie z niego odbywa się zdalnie. Wdrażanie wersji wielostanowiskowej w średniej szkole może trwać tylko jeden dzień!
Program posiada wbudowany "konfigurator", który prowadzi przez wszystkie etapy przygotowania programu do pracy. Oferujemy również dodatkową pomoc i szkolenia.

TENVIRK może zająć się wszystkim, co dotyczy instalacji i uruchomienia programu. Nie trzeba dysponować żadną wiedzą techniczną.
Już po jednym dniu program jest gotowy do pracy.

W dużych szkołach TenvirkCM może być indywidualnie integrowany z systemami FK.

Dzięki pełnej integracji z systemami finansowo księgowymi TenvirkCM tworzy system całkowitego, automatycznego rozliczania działalności szkoły (od strony przychodowej). Dzięki temu praca osób odpowiedzialnych za finase sprowadza się tylko do bieżącej kontroli.

Refernecje

Z systemu TenvirkMK skorzystali między innymi
Przykłady listów referencyjnych:
Prezentacja i demo

Kliknij jeśli chcesz umówić się na prezentację i kupić program dla Twojej firmyCopyright by TENVIRK Sp. z o.o. © 2002-2023
Ta strona używa ciasteczek (cookies), do zbierania statystyk odwiedzin oraz do utrzymywania sesji aplikacji internetowych. Dowiedz się więcejPrzyjmuję do wiadomości
>