MODUŁ STAN PRAC DLA KLIENTÓW


Ashley, Bootstrap website template


Moduł ten udostępnia narzędzie do przedstawiania stanu prac dla klientów, dla których firma świadczy usługi w ramach abonamentu miesięcznego. Dzięki temu możliwe jest śledzenie stanu realizacji usług np. w ramach abonamentów serwisowych.

services

Jednym spojrzeniem sprawdzaj stan prac dla swoich klientów

Zobacz jak wygląda sytuacja u Twoich klientów. Analizuj czas pracy i ilości zgłoszeń serwisowych lub liczbę prowadzonych projektów. Można zdefiniować pułapki diagnostyczne, które automatycznie pomogą wykryć nieprawidłowości na przykład przekroczenie limitu czasu na pomoc techniczną.


Moduł występuje w:
System TenvirkMK jest oprogramowaniem modułowym. Dostępnych jest kilkadziesiąt gotowych modułów umożliwiających rozwiązywanie różnych problemów z dziedziny zarządzania i organizacji firmy. W wersji STANDARD systemu zestaw modułów jest predefiniowany - stały. W wersji ENTERPRISE zestaw moduły może być dowolne konfigurowany w zależności od branży i oczekiwanej funkcjonalności.
TenvirkMK

projekty, wdrożenia, serwis

zobacz

TenvirkMK/ERP

uniwersalna platforma zarządzania

zobacz


Prezentacja i DEMO: Prosimy zarejestrować się. Po rejestracji skontaktujemy się w celu przeprowadzenia prezentacji systemu lub udostępnienia wersji DEMO.