• TenvirkMK

    projekty, wdrożenia, serwis

Prezentacja i DEMO: Prosimy zarejestrować się. Po rejestracji skontaktujemy się w celu przeprowadzenia prezentacji systemu lub udostępnienia wersji DEMO.

O PROGRAMIE

Czy organizacja Twojego serwisu jest optymalna?Rozwiązaniem problemów z prowadzeniem serwisu w Twojej firmie jest system informatyczny:

TenvirkMK

serwis

W wielu firmach zajmujących się serwisowaniem brakuje sprawnych narzędzi do organizacji pracy. Kluczowym zagadnieniem jest rejestracja zgłoszeń klientów i terminowa realizacja prac serwisowych. Duże znaczenie ma również precyzyjne rozliczanie umów serwisowych z klientami.

System umożliwia prowadzenie serwisu szeroko rozumianego. Począwszy od klasycznych serwisów sprzętu, poprzez firmy informatyczne serwisujące oprogramowanie i komputery, firmy świadczące usługi internetowe i telekomunikacyjne, zarządzanie serwisami specjalistycznymi, prowadzenie helpdesku aż po zarządzanie serwisami samochodowymi i flotami. Dzięki panelowi internetowemu możliwe jest przyjmowanie zgłoszeń serwisowych - reklamacji od klientów poprzez stronę WWW zintegrowaną z systemem.

Dalej można je przekształcić w zlecenia serwisowe i zaplanować w terminarzu przy ich pomocy pracę serwisantów. Możliwe jest prowadzenie serwisu urządzeń wraz z magazynem części. Aplikacja nadaje się do firm prowadzących usługi serwisowania ale także do przedsiębiorstw prowadzących wdrożenia informatyczne lub zajmujących się prowadzeniem projektów, które później wymagają serwisowania.

Aplikacja umożliwia fakturowanie ad hoc ale także rozliczanie umów serwisowych z klientami z uwzględnieniem rejestracji czasu pracy.

Zobacz w ulotce więcej o systemie do automatyzacji pracy serwisu oraz o rozwiązaniach integrujących oprogramowanie do prowadzenia serwisu z urzadzeniami elektronicznymi...

zobacz więcej w ulotce o programie

Ceny i moduły

Program występuje w trzech wersjach:

CLOUD:
Wersja w chmurze jest dostępna bezpłatnie i nie wymaga serwera, dane znajdują się na serwerach Tenvirk

STANDARD:
Wersja systemu identyczna funkcjonalnie jak wersja CLOUD z tym, że baza danych i cała instalacja znajduje się na miejscu w Twojej firmie. Wersja STANDARD w porównaniu z wersją w chmurze posiada pełny moduł komunikacji i administracji pracownikami

ENTERPRISE:
Wersja posiada taką funkcjonalność jak dwie wersje wcześniejsze, przy czym konfiguracja systemu może być ustalona indywidualnie zgodnie z wymaganiami klienta, w tej wersji można dokupić więcej opcjonalnych modułów

STANDARD

cena za użytkownika

490złza licencję bezterminową

w licencji rocznej: 229,00zł

Cena obowiązuje do końca roku!

zobacz demo

Moduły w pakiecie

Moduły opcjonalne lub dostępne w ograniczonym zakresie

zobacz demo

ENTERPRISE

cena za użytkownika

490zł za licencję bezterminową

+ suma ceny modułów opcjonalnych (patrz niżej)

Cena obowiązuje do końca roku!

zobacz demo

Moduły w pakiecie

Moduły opcjonalne lub dostępne w ograniczonym zakresie

zobacz demo


Podane na tej stronie ceny dotyczą nowych instalacji i są cenami netto, do których należy doliczyć podatek VAT 23%. Podane informacje i ceny mają charakter informacyjny i mogąc ulec zmianie bez uprzedzenia oraz nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Prosimy o skontaktowanie się z TENVIRK Sp. z o.o. w celu uzyskania ostatecznej oferty.

W cenie licencji terminowej rocznej zawarte są aktualizacji w okresie trwania licencji. W cenie licencji bezterminowych zawarte są aktualizacje przez okres 1 roku. Dalsze aktualizacji to 20% wartości licencji za 1 rok.

Refernecje

Z systemu TenvirkMK serwis skorzystali między innymi:

Prezentacja i demo

Zobacz filmy jak korzystać z eSerwisowania

Obejrzyj film pokazujący system w akcji w zakresie serwisu sprzętu...

Obejrzyj film pokazujący system w akcji w zakresie serwisu sprzętu...Prosimy zarejestrować się. Po rejestracji skontaktujemy się w celu przeprowadzenia prezentacji systemu lub udostępnienia wersji DEMO.

Copyright by TENVIRK Sp. z o.o. © 2002-2018
Ta strona używa ciasteczek (cookies), do zbierania statystyk odwiedzin oraz do utrzymywania sesji aplikacji internetowych. Dowiedz się więcejPrzyjmuję do wiadomości