MODUŁ ASYSTENTA BIZNESOWEGO

Innowacyjne narzędzie automatycznie przydzielające zadania do wykonania dla wszystkich pracowników. Asystent ułatwia dostęp do funkcji systemu, korespondencji i terminarza. Asystent daje dostęp do firmowej tablicy ogłoszeń, najczęściej używanych analiz danych oraz do dokumentacji i zintegrowanych zewnętrznych systemów.services

Daj się poprowadzić systemowi

Nie musisz mieć wszystkich swoich zadań w głowie. Asystent biznesowy dynamicznie buduje listę spraw do załatwienia podając ich zakres i ilość. Na bieżąco masz dostęp do korespondencji, dokumentów w obiegu oraz terminów. Spójrz na tablicę ogłoszeń z bieżącymi informacjami z życia firmy.
services

Zmień swoje biuro z ręcznej manufaktury w nowoczesną taśmę produkcyjną

Dokumenty w Twoim biurze mogą przepływać jak na taśmie produkcyjnej. Ktoś je tworzy, ktoś inny sprawdza a potem zatwierdza. Przydziałem zadań zarządza właśnie asystent biznesowy. Pracownik otrzymuje zadanie w momencie jego pojawienia na przykład kiedy są jakieś dokumenty do zatwierdzenia lub trzeba sprawdzić zdania nie zrealizowane w terminie.
services

Nie ucz się funkcji programu

Zamiast przedzierać się przez menu, skup się na wykonywaniu zadań, które podsuwa Ci asystent biznesowy. Asystent zna wszystkie procesy biznesowe twojej firmy i sugeruje Ci czym się zająć w pierwszej kolejności. Nie musisz niczego szukać wszystko jest podane w jednym miejscu. W każdej chwili masz dostęp do pomocy kontekstowej pod klawiszem F1.
services

Zautomatyzuj powtarzalne zadania

Niektóre zadania można łatwo zautomatyzować. Wystarczy, że jesteś w stanie opisać komputerowi jak je wykonać. Teraz "roboty" wbudowane w program będą klikać za Ciebie, sprawdzając dokumenty, wysyłając je lub prowadząc na nich inne operacje.


Moduł występuje w:
System TenvirkMK jest oprogramowaniem modułowym. Dostępnych jest kilkadziesiąt gotowych modułów umożliwiających rozwiązywanie różnych problemów z dziedziny zarządzania i organizacji firmy.Kliknij jeśli chcesz umówić się na prezentację i kupić program dla Twojej firmy