• TenvirkMK

    Komunikacja i obiegi dokumentów

Prezentacja i DEMO: Prosimy zarejestrować się. Po rejestracji skontaktujemy się w celu przeprowadzenia prezentacji systemu lub udostępnienia wersji DEMO.

O PROGRAMIE

Czy organizacja Twojej firmy jest optymalna?Rozwiązaniem problemów organizacyjnych i komunikacyjnych w Twojej firmie jest system informatyczny:

TenvirkMK

komunikacja i obieg dokumentów

W wielu firmach występują problemy związane z komunikacją i prawidłowym obiegiem dokumentów. Trudno jest archiwizować korespondencje i dokumenty. Egzekwowanie terminów i delegowanie zadań jest utrudnione.

Rozwiązanie TenvirkMK znajdzie zastosowanie do usprawnienia komunikacji i wymiany dokumentów. Często stosowane jest w scenariuszach B2B.

Aplikacja rejestruje i klasyfikuje całą korespondencje firmy na wspólnym serwerze. Obsługuje emaile, faksy, SMSy, listy skanowane, telefony, dokumenty i inne zdefiniowane zdarzenia. Umożliwia budowanie historii korespondencji i łatwe wyszukiwanie. System umożliwia grupowanie korespondencji w projekty – sprawy. Nadzorowane są terminy załatwiania korespondencji i spraw. Aplikacja umożliwia organizację komunikacji wewnętrznej pomiędzy pracownikami jak i zewnętrznej z partnerami i klientami. Wewnętrzny terminarz ułatwia planowanie spotkań i prace grupową.

System umożliwia budowanie obiegów dokumentów (workflow) poprzez skanowanie dokumentów lub wprowadzanie ich w formularzach. Definiowany jest opis dokumentu i sposób jego przetwarzania w firmie. Program służy również do wersjonowania dokumentów i tworzenia ich z automatycznie wypełnianych wzorów. System może być wyposażony w tzw. „Panel internetowy” czyli dostęp do wybranych procesów biznesowych dla klientów i partnerów firmy za pomocą przeglądarki internetowej.

Zobacz w ulotce więcej o problemach związanych z komunikacją, które rozwiązuje system...

zobacz więcej w ulotce o programie

Ceny i moduły

Program występuje w trzech wersjach:

CLOUD:
Wersja demonstracyjna w chmurze jest dostępna bezpłatnie i nie wymaga serwera, dane znajdują się na serwerach Tenvirk

STANDARD:
Wersja systemu identyczna funkcjonalnie jak wersja CLOUD z tym, że baza danych i cała instalacja znajduje się na miejscu w Twojej firmie. Wersja STANDARD w porównaniu z wersją w chmurze posiada pełny moduł komunikacji i administracji pracownikami

ENTERPRISE:
Wersja posiada taką funkcjonalność jak dwie wersje wcześniejsze, przy czym konfiguracja systemu może być ustalona indywidualnie zgodnie z wymaganiami klienta, w tej wersji można dokupić więcej opcjonalnych modułów

CLOUD


Bezpłatna wersja

demo      


zobacz demo

Moduły w pakiecie

Moduły dostępny w ograniczonym zakresie

przejdź do chmury

STANDARD

cena za użytkownika

290złza licencję bezterminową

w licencji rocznej: 135,00zł

Cena obowiązuje do końca roku!

zobacz demo

Moduły w pakiecie

Moduły opcjonalne lub dostępne w ograniczonym zakresie

zobacz demo

ENTERPRISE

cena za użytkownika

290zł za licencję bezterminową


+ suma ceny modułów opcjonalnych (patrz niżej)
Cena obowiązuje do końca roku!

zobacz demo

Moduły w pakiecie

Moduły opcjonalne lub dostępne w ograniczonym zakresie

zobacz demo


Podane na tej stronie ceny dotyczą nowych instalacji i są cenami netto, do których należy doliczyć podatek VAT 23%. Podane informacje i ceny mają charakter informacyjny i mogąc ulec zmianie bez uprzedzenia oraz nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Prosimy o skontaktowanie się z TENVIRK Sp. z o.o. w celu uzyskania ostatecznej oferty.

W cenie licencji terminowej rocznej zawarte są aktualizacji w okresie trwania licencji. W cenie licencji bezterminowych zawarte są aktualizacje przez okres 1 roku. Dalsze aktualizacji to 20% wartości licencji za 1 rok.

Referencje

Z systemu TenvirkMK komunikacja i obieg dokumentów skorzystali między innymi:

Przykłady listów referencyjnych:

Prezentacja i demo

Zobacz filmy jak korzystać z obiegu dokumentów w firmie

Prosimy zarejestrować się. Po rejestracji skontaktujemy się w celu przeprowadzenia prezentacji systemu lub udostępnienia wersji DEMO.Obejrzyj film pokazujący przykład korzystania z obiegu dokumentów i modułu zdarzeń w systemie. Przykład dotyczy obiegu reklamacji...

Obejrzyj film pokazujący przykład mechanizmu budowy obiegu dokumentu w systemie...Copyright by TENVIRK Sp. z o.o. © 2002-2018
Ta strona używa ciasteczek (cookies), do zbierania statystyk odwiedzin oraz do utrzymywania sesji aplikacji internetowych. Dowiedz się więcejPrzyjmuję do wiadomości