• TenvirkMK

    organizacja kancelarii podatkowej
    i biura rachunkowego

Prezentacja i DEMO: Prosimy zarejestrować się. Po rejestracji skontaktujemy się w celu przeprowadzenia prezentacji systemu lub udostępnienia wersji DEMO.

O PROGRAMIE

Czy organizacja Twojej firmy jest optymalna?Rozwiązaniem problemów organizacyjnych i komunikacyjnych w kancelarii jest:

TenvirkMK

organizacja kancelarii podatkowej

W wielu kancelariach podatkowych i biurach rachunkowych występują problemy związane z komunikacją z klientami i pomiędzy pracownikami. Egzekwowanie terminów i delegowanie zadań jest utrudnione. Brak jest narzędzi do automatycznego fakturowania i nadzoru deklaracji.

To pierwszy polski system informatyczny kompleksowo organizujący pracę kancelarii podatkowej, biura rachunkowego lub kancelarii prawnej.
System znajduje także zastosowania w rozwiązaniach B2B kiedy należy usprawnić wymianę informacji, dokumentów i rozliczeń finansowych pomiędzy kancelarią i jaj partnerami biznesowymi.
System ten może być równolegle stosowany z dowolnym oprogramowaniem do księgowania dlatego jest odpowiedni dla każdej kancelarii podatkowej. Umożliwia ewidencjonowanie stanu prac kancelarii w tym przyjęcia i wydania dokumentów źródłowych klienta i danych do listy płac. Nadzoruje tworzenie i wysyłkę deklaracji podatkowych oraz informacji do klientów.

Umożliwia automatyczne fakturowanie. Tworzy panel internetowy www dla klientów kancelarii. Dzięki temu możliwe staje się zaoszczędzenie ponad 30% telefonów z zapytaniami. Nowe innowacyjne podejście do rejestracji danych nie zmusza księgowych i kadrowych do ciągłego wpisywania danych do programu. Jednocześnie zapewniona jest możliwość wszechstronnych analiz danych pracy kancelarii dla doradców podatkowych.

Zobacz w ulotce więcej o problemach, które rozwiązuje system...

zobacz więcej w ulotce o programie

Ceny i moduły

Program występuje w trzech wersjach:

CLOUD:
Wersja demonstracyjna w chmurze jest dostępna bezpłatnie i nie wymaga serwera, dane znajdują się na serwerach Tenvirk

STANDARD - ROCZNA:
Wersja systemu identyczna funkcjonalnie jak wersja CLOUD z tym, że baza danych i cała instalacja znajduje się na miejscu w Twojej firmie. W porównaniu z wersją w chmurze posiada pełny moduł komunikacji i administracji pracownikami. W tej wersji licencja udzielana jest na okres jednego roku.
W tej wersji można dokupić więcej opcjonalnych modułów.

STANDARD - BEZTERMINOWA:
Wersja posiada taką funkcjonalność jak dwie wersje wcześniejsze, przy czym licencja jest udzielana bezterminowo. W tej wersji można dokupić więcej opcjonalnych modułów

STANDARD - ROCZNA

cena za użytkownika

229 zł
+ suma ceny modułów opcjonalnych (patrz niżej)

zobacz demo

Moduły w pakiecie

Moduły opcjonalne lub dostępne w ograniczonym zakresie

zobacz demo

STANDARD - BEZTERMINOWA

cena za użytkownika

490zł
+ suma ceny modułów opcjonalnych (patrz niżej)

zobacz demo

Moduły w pakiecie

Moduły opcjonalne lub dostępne w ograniczonym zakresie

zobacz demo


System sprzedawany jest dla conajmniej 5 użytkowników. Do ceny licencji należy doliczyć koszty instalacji oraz szkoleń.

Podane na tej stronie ceny dotyczą nowych instalacji i są cenami netto, do których należy doliczyć podatek VAT 23%. Podane informacje i ceny mają charakter informacyjny i mogąc ulec zmianie bez uprzedzenia oraz nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Prosimy o skontaktowanie się z TENVIRK Sp. z o.o. w celu uzyskania ostatecznej oferty.

W cenie licencji terminowej rocznej zawarte są aktualizacji w okresie trwania licencji. W cenie licencji bezterminowych zawarte są aktualizacje przez okres 1 roku. Dalsze aktualizacji to 20% wartości licencji za 1 rok.

Prezentacja i demo

Obejrzyj film pokazujący system w akcji w zakresie prowadzenia Biura Rachunkowego

Prosimy zarejestrować się. Po rejestracji skontaktujemy się w celu przeprowadzenia prezentacji systemu lub udostępnienia wersji DEMO.

Copyright by TENVIRK Sp. z o.o. © 2002-2022
Ta strona używa ciasteczek (cookies), do zbierania statystyk odwiedzin oraz do utrzymywania sesji aplikacji internetowych. Dowiedz się więcejPrzyjmuję do wiadomości