MODUŁ PRACY ONLINE

Moduł pracy online jest standardowym wyposażeniem każdego systemu TenvirkMK. Daje dostęp do oprogramowania TENVIRK przez Internet bez koniczności użycia terminali lub VPN. Program tak jak jest pracuje przez Internet. Transmisja danych wykorzystuje technologię WebService XML, jest szyfrowana (SSL) i zabezpieczona certyfikatami (X.509).

services

Pracuj z system w każdej sytuacji

Wykorzystaj fakt, że program zawsze pracuje online. Możesz pracować za pomocą wygodnego interfejsu użytkownika w Windows, który daje dostęp do wszystkich funkcji biznesowych. "Klient" systemu bez potrzeby użycia terminali i VPN łączy się online z centralnym serwerem w Twojej firmie. Program posiada 4 interfejsy użytkownika: bogatą aplikacja pod Windows, stronę internetową zwaną "panelem internetowym", Explorator Windows (lub inny program do pracy z plikami), przez który pracujesz z dokumentami i folderami a w końcu interfejs przez urządzenia mobilne. Wszystkie 4 interfejsy pracują online!

services

Korzystaj z systemu online w różnych sytuacjach

Jeśli jesteś w domu i masz notebooka podłącz się do Internetu i pracuj z danymi i plikami w swojej firmie tak jakbyś siedział w biurze. Jeśli jesteś w podróży to zsynchronizuj swojego smartfona z systemem. Pomocy udostępnionego przez komórkę łącza Internetowego GSM (3G, EDGE) podłącz się do danych firmy. Użyj notebooka i zwykłej aplikacji Windows jaką jest program. Jeśli Twoja firma ma oddziały lub pracowników zdalnych zintegruj wszystkie miejsca pracy tak jakby to było jedno wielkie biuro. Nie ma znaczenia gdzie ktoś fizycznie się znajduje.Moduł występuje w:
System TenvirkMK jest oprogramowaniem modułowym. Dostępnych jest kilkadziesiąt gotowych modułów umożliwiających rozwiązywanie różnych problemów z dziedziny zarządzania i organizacji firmy.Kliknij jeśli chcesz umówić się na prezentację i kupić program dla Twojej firmy