MODUŁ TENVIRK FILE MANAGER

Moduł tworzy centralną bazę plików i dokumentów wraz z możliwością skanowania. Rejestruje wszystkie wersje i podwersje dokumentów oraz dowolnych plików. Możliwe jest tworzenie wzorców dokumentów automatycznie wypełnianych. Istniej możliwość porządkowania i szybkiego odnajdowania zeskanowanych i innych plików zawierających dokumentację klientów, projektów itp. Moduł wspomaga zarządzanie projektami poprzez pobieranie i zwracanie plików z blokadą nadpisania (rezerwacja dokumentu lub pliku). Umożliwia także informowanie o zmianach w plikach wprowadzonych przez inne osoby. Moduł obsługuje pliki wszystkich rodzajów. Innowacją modułu jest praca w zwykłym Eksploratorze Windows poprzez wirtualny dysk. Pozwala też na praca przez Internet z wirtualnym dyskiem w chmurze prywatnej.

services

Zgromadź całą dokumentację klientów i projektów w jednym miejscu

Wrzuć wszystkie pliki i dokumenty Twojej firmy na centralny serwer. Poprzez specjalny wirtualny dysk, który obsługujesz poprzez zwykły Explorator Windows, możesz z każdego miejsca dotrzeć do dokumentów i plików. System pracuje przez Internet. Powiąż swoje pliki i dokumenty z klientami, pracownikami i projektami dzięki temu otrzymujesz kolejne widoki na strukturę plików. Twórz własne widoki najczęściej używanych folderów i plików w postaci "ulubionych".

services

Zarządzaj wersjami umów, rysunków, kodów źródłowych i innych dokumentów

Synchronizuj pliki z serwera ze swoim lokalnym komputerem. Pobierz plik do edycji, edytuj go a następnie zwróć na serwer. W czasie edycji pliku jest on zarezerwowany i nikt inny nie nadpisze Twoje pracy. Przy oddawaniu pliku na serwer poprzednia wersja pliku przesuwana jest do historii. Dzięki temu dla każdego pliku dostępna jest historia wszystkich zmian. Porównuj wersje dokumentów pomiędzy sobą, aby dojść do tego co się zmieniło.

services

Zautomatyzuj tworzenie dokumentów w twoim biurze

Przy tworzeniu oferty, umowy lub innego dokumentu korzystaj z wzorców. Nowy dokument zostaje wstępnie wypełniony danymi klienta lub projektu, tak że jego opracowanie jest błyskawiczne. Jednym kliknięciem otrzymujesz gotową umowę lub specyfikacje oferty.

services

Zarządzaj uprawnieniami i udostępnianiem plików

Pozwól grupom osób lub określonym pracownikom na dostęp po folderu lub nawet pojedynczego pliku. Określaj dozwolone operacje: przeglądanie, edytowanie, kasowanie, dodawania. Deleguj wybrane dokumenty do pracowników w celu ich opracowania. Bezpieczeństwo plików jest zapewniona dzięki rejestracji przeglądania i zmian w plikach oraz statusie poufności dokumentów. Udostępniaj wybrane pliki lub foldery dla klientów poprzez panel internetowy.Moduł występuje w:
System TenvirkMK jest oprogramowaniem modułowym. Dostępnych jest kilkadziesiąt gotowych modułów umożliwiających rozwiązywanie różnych problemów z dziedziny zarządzania i organizacji firmy.Kliknij jeśli chcesz umówić się na prezentację i kupić program dla Twojej firmy