MODUŁ ZAAWANSOWANEJ ADMINISTRACJI

Moduł daje możliwość dostępu do zaawansowanych narzędzi związanych z administracją uprawnieniami użytkowników. Moduł pozwala na zarządzaj uprawnieniami w całym systemie. Można stworzyć nowe grupy pracowników i zdefiniować dostęp do zadań i opcji systemu dla nich. Możliwe jest przydzielanie jednej osoby do wielu grup uprawnień co daje swobodne możliwości nadawania uprawnień.

services

Stwórz mapę zadań dla swoich pracowników

Zarządzaj uprawnieniami w całym systemie. Stwórz nowe grupy pracowników i zdefiniuj zadania dla nich. Przygotuj plan pracy asystenta biznesowego tak, aby ułatwić pracę swoim współpracownikom.

services

Ustawiaj najbardziej zawansowane opcje systemu

Miej dostęp do najbardziej zaawansowanych narzędzi i opcji. Można dokonać dokładnego tuningu systemu dopasowując go w detalach do scenariuszy biznesowych. Ustawiaj słowniki i wartości domyślne. Twórz zupełnie nowe raporty i obszary analityczne. Poprawiaj formularze a nawet definiuj własne procesy biznesowe.Moduł występuje w:
System TenvirkMK jest oprogramowaniem modułowym. Dostępnych jest kilkadziesiąt gotowych modułów umożliwiających rozwiązywanie różnych problemów z dziedziny zarządzania i organizacji firmy. W wersji STANDARD systemu zestaw modułów jest predefiniowany - stały. W wersji ENTERPRISE zestaw moduły może być dowolne konfigurowany w zależności od branży i oczekiwanej funkcjonalności.
TenvirkMK

komunikacja i obieg dokumentów

zobacz

TenvirkMK

organizacja kancelarii podatkowej

zobacz

TenvirkMK

projekty, wdrożenia, serwis

zobacz

TenvirkMK CRM

kontakty handlowe z klientem

zobacz

TenvirkMK

zarządzanie dokumentacją

zobacz

TenvirkMK/ERP

uniwersalna platforma zarządzania

zobacz


Prezentacja i DEMO: Prosimy zarejestrować się. Po rejestracji skontaktujemy się w celu przeprowadzenia prezentacji systemu lub udostępnienia wersji DEMO.