MODUŁ ZAAWANSOWANEJ ADMINISTRACJI

Moduł daje możliwość dostępu do zaawansowanych narzędzi związanych z administracją uprawnieniami użytkowników. Moduł pozwala na zarządzaj uprawnieniami w całym systemie. Można stworzyć nowe grupy pracowników i zdefiniować dostęp do zadań i opcji systemu dla nich. Możliwe jest przydzielanie jednej osoby do wielu grup uprawnień co daje swobodne możliwości nadawania uprawnień.

services

Stwórz mapę zadań dla swoich pracowników

Zarządzaj uprawnieniami w całym systemie. Stwórz nowe grupy pracowników i zdefiniuj zadania dla nich. Przygotuj plan pracy asystenta biznesowego tak, aby ułatwić pracę swoim współpracownikom.

services

Ustawiaj najbardziej zawansowane opcje systemu

Miej dostęp do najbardziej zaawansowanych narzędzi i opcji. Można dokonać dokładnego tuningu systemu dopasowując go w detalach do scenariuszy biznesowych. Ustawiaj słowniki i wartości domyślne. Twórz zupełnie nowe raporty i obszary analityczne. Poprawiaj formularze a nawet definiuj własne procesy biznesowe.Moduł występuje w:
System TenvirkMK jest oprogramowaniem modułowym. Dostępnych jest kilkadziesiąt gotowych modułów umożliwiających rozwiązywanie różnych problemów z dziedziny zarządzania i organizacji firmy.Kliknij jeśli chcesz umówić się na prezentację i kupić program dla Twojej firmy