• TenvirkMK

    zarządzanie dokumentacją

Prezentacja i DEMO: Prosimy zarejestrować się. Po rejestracji skontaktujemy się w celu przeprowadzenia prezentacji systemu lub udostępnienia wersji DEMO.

TENVIRKMK zarządzanie dokumentacją

Czy organizacja dokumentacji w Twojej firmie jest optymalna?

services

Rozwiązaniem problemów z organizacją dokumentacji w Twojej firmie jest:

TenvirkMK

zarządzanie dokumentacją

System wyposażony jest w specjalny moduł TENVIRK FILE MANAGER (zwany też "modułem plików"). Jest to pierwsze takie rozwiązanie integrujące system do organizacji firmy z zarządzaniem i wersjonowaniem plików. Obsługiwane są pliki z dowolnym rozszerzeniem. Pliki i foldery umieszczane są na centralnym serwerze z możliwością dostępu przez Internet. Znakomicie ułatwia to archiwizację całej dokumentacji firmy. Pracownicy pobierają pliki na swój komputer jednocześnie rezerwując plik na serwerze. Zapobiega to nadpisaniu plików. System zarządza wersjami oraz kontroluje uprawnienia. Możliwe jest skanowanie i gromadzenie archiwów dokumentów. System pozwala na tworzenie wzorów różnego rodzaju dokumentów. Wzory dokumentów przygotowane w formacie "Open Document" (np. Word DOCX) mogą być automatycznie wypełniane.

Aplikacja rozszerzona jest o moduł zdarzeń i komunikacji. Umożliwia tworzenie uproszczonego wykazu kontrahentów i prowadzonych projektów. Dzięki temu możliwe jest skojarzenie dokumentacji z klientami i projektami oraz załączanie dokumentacji jako załączników do prowadzonej korespondencji.

Zobacz w ulotce więcej o problemach, które rozwiązuje system...

zobacz więcej w ulotce o programie

Ceny i moduły

Program występuje w jednej wersji:

ENTERPRISE:
Konfiguracja systemu jest ustalona indywidualnie zgodnie z wymaganiami klienta

ENTERPRISE

cena za użytkownika

490zł za licencję bezterminową Cena obowiązuje do końca roku!

zobacz demo

Moduły w pakiecie

zobacz demo


Podane na tej stronie ceny dotyczą nowych instalacji i są cenami netto, do których należy doliczyć podatek VAT 23%. Podane informacje i ceny mają charakter informacyjny i mogąc ulec zmianie bez uprzedzenia oraz nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Prosimy o skontaktowanie się z TENVIRK Sp. z o.o. w celu uzyskania ostatecznej oferty.

W cenie licencji terminowej rocznej zawarte są aktualizacji w okresie trwania licencji. W cenie licencji bezterminowych zawarte są aktualizacje przez okres 1 roku. Dalsze aktualizacji to 20% wartości licencji za 1 rok.

Refernecje

Z systemu TenvirkMK zarządzanie dokumentacją skorzystali:
Prezentacja i demo.

Prosimy zarejestrować się. Po rejestracji skontaktujemy się w celu przeprowadzenia prezentacji systemu lub udostępnienia wersji DEMO.

Copyright by TENVIRK Sp. z o.o. © 2002-2018
Ta strona używa ciasteczek (cookies), do zbierania statystyk odwiedzin oraz do utrzymywania sesji aplikacji internetowych. Dowiedz się więcejPrzyjmuję do wiadomości